Petite Lady’s Powerbilt Golf EX-550 Hybrid Iron Set, which Includes: #4, 5, 6, 7, 8, 9, PW +SW Lady Flex Right Handed New Utility L Flex Club
| Country | USA |
| Brand | Maxshine |
| Manufacturer | MaxShine |
| Binding | Automotive |
| ItemPartNumber | H04A |
| Model | H04A |
| Warranty | Manufacturer Warranty |
| Color | Black |
| Size | 3" (12+ Pads) |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 798789441717 |
| EANs | 0798789441717 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |