Basilia Basil Seeds Organic for Eating | 2x More Fiber than Chia | Nutrition-Packed Edible Basil Seeds Superfood for Breakfast, Smoothies & Drinks | Keto Friendly & Gluten Free | 1lb Bag
| Country | USA |
| Brand | Maxx Air |
| Manufacturer | Ventamatic |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 00-03812W |
| Model | 00-03810W |
| Warranty | Manufacturer Warranty |
| Color | White |
| Size | 6" |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 752055008233 |
| EANs | 0752055008233 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |