ARENA Girl's Master MaxLife Sporty Thin Strap Racer Back One Piece, Royal/Metallic Silver, Size 12Y/28
| Country | USA |
| Brand | Medline |
| Manufacturer | Medline Industries Healthcare |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | DYNDORP3640A |
| Model | DYNDORP3640A |
| Color | Yellow |
| ReleaseDate | 2017-03-12 |
| Size | 36"X40" |
| UnitCount | 30 |