Student’s Guide to Calculus by J. Marsden and A. Weinstein: Volume II
| Country | USA |
| Brand | Meiwaltee |
| Manufacturer | Meiwaltee |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | VMRG1A |
| Model | VMRG1A |
| Color | Black |
| Size | 10.5" Rivet Gun With 200PCS Rivets |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |