AGPTEK 40GB MP3 Player with Bluetooth and WiFi, 4'' Full Touch Screen MP4 Player with Spotify, Android Online Music Player with Speaker, FM Radio - Model: T05
| Country | USA |
| Brand | Meliya |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 20mm/22mm Sport Bands |
| Model | 20mm/22mm Sport Bands |
| Color | Black-Blue |
| Size | 20mm |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |