3/11 Viral Takeover: On March 11, 2020, a Pandemic was Declared and Our World Changed Forever
| Country | USA |
| Brand | MelodySusie |
| Manufacturer | MelodySusie |
| ItemPartNumber | Pink-ART01A |
| Model | Art01A |
| Warranty | 1 year. |
| Color | Pink P-ART01A |
| Size | P-ART01A |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |