Philips 392357 Circline Fluorescent 22-Watt 8-Inch T9 Daylight Deluxe Light Bulb
| Country | USA |
| Brand | Memorial Gallery |
| Manufacturer | Bailey and Bailey |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | 7952A |
| Model | 7952A |
| Size | 10" |
| UPCs | 717254026419 |
| EANs | 0717254026419 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |