McCafe ICED One Step Mocha Frappe, Keurig Single Serve K-Cup Pods, 20 Count
| Country | USA |
| Brand | Mexture |
| Manufacturer | Mexture |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 1.25mm LC |
| Model | 1.25mm LC |
| Color | blue |
| Size | 18.2cm x 1.7cm x 1.7cm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 702214375256 |
| EANs | 0702214375256 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |