Michael Kors Women's Jet Set Travel Continental Wristlet
| Country | USA |
| Brand | Michael Kors |
| Manufacturer | Michael Kors |
| Binding | Apparel |
| ItemPartNumber | 30H6GRXE3V |
| Model | 30H6GRXE3V |
| Warranty | no warranty |
| Color | White (Vanilla) |
| Size | 14x25.4x34.3 cm (W x H x L) |
| UnitCount | 2 |
| UPCs | 190049447680 |
| EANs | 0190049447680 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |