Jamohom Kid Wooden Numbers Puzzle Board Preschool Intelligence Early Educational Math Toys for Toddlers 10 Pieces
| Country | USA |
| Brand | Milisten |
| Manufacturer | Milisten |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | 54615613W2A9HR5IRXBFO5A |
| Model | 54615613W2A9HR5IRXBFO5A |
| Color | Assorted Color |
| Size | 7x3.6cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |