14 awg Silicone Electrical Wire 2 Conductor Parallel Wire line 50ft [Black 25ft Red 25ft] 14 Gauge Soft and Flexible Hook Up Oxygen Free Strands Tinned Copper Wire
| Country | USA |
| Brand | minkissy |
| Manufacturer | Minkissy |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | WG160716GAKC8WK35CJYC7W |
| Model | WG160716GAKC8WK35CJYC7W |
| Color | Pink |
| Size | 3*1cm |
| UPCs | 738664463496 |
| EANs | 0738664463496 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |