RESTISLAND Bed Trapeze, Trapeze Bar for Bed Mobility Patient Aid Hospital Beds Triangle Pull Up Floor Stand Bar Heavy Duty for Elderly Assist Aid, Strong and Work Well
| Country | USA |
| Brand | Molimoli |
| Manufacturer | Molimoli |
| Binding | Kitchen |
| PartNumber | 350ml Oil Bottles |
| Model | 350ml Oil Bottles |
| Warranty | 3 month manufacture warranty |
| Color | Black |
| Height | 2 |
| Length | 8.66 |
| Weight | 2.08998224376 |
| Width | 2.72 |
| Size | 350ml, Set of 2 |
| NumberOfItems | 2 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |