Montague Soft Carrying Bike Case
| Country | USA |
| Brand | Montague |
| EAN | 0644478550188 |
| IsAutographed | |
| IsMemorabilia | |
| Label | Montague Bikes |
| Manufacturer | Montague Bikes |
| MPN | EXPRESS 18" |
| PartNumber | EXPRESS 18" |
| Publisher | Montague Bikes |
| Size | Medium - 18" |
| Studio | Montague Bikes |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |