Kissmart Compatible with Michael Kors Access Bradshaw Charger, Replacement Charger Cord for Michael Kors Access Bradshaw 1st Gen Touchscreen Smart Watch (White)
| Country | USA |
| Brand | mophie |
| Manufacturer | Mophie |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | PS-2025-20K |
| Model | PS-2025-20K |
| Warranty | 2 Year Manufacturer |
| Color | Black |
| ReleaseDate | 2025-04-04 |
| Size | 20,000mAh |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840390311580 |
| EANs | 0840390311580 |