Sween 24 Unscented Hand and Body Moisturizer Cream 2 oz. Tube 7091 1 Ct
| Country | USA |
| Brand | MotBach |
| Manufacturer | MotBach |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| PartNumber | 8oz glass jar 000 |
| Model | 8oz glass jar 000 |
| Color | White |
| Height | 3.54 |
| Length | 2.87 |
| Width | 2.87 |
| Size | 8oz |
| NumberOfItems | 2 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |