Motorola W755/W385 BT51 Battery - Std
| Country | USA |
| Binding | Wireless Phone Accessory |
| Brand | Motorola |
| Color | Black |
| EAN | 0078667402352 |
| Label | Motorola |
| Manufacturer | Motorola |
| Model | KAHN4102A |
| MPN | KAHN4102A |
| PartNumber | KAHN4102A |
| Publisher | Motorola |
| Studio | Motorola |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |