NZXT Relay PC Gaming Desktop Speakers - AP-SPKB2-US - Bookshelf-Style Design - 80 Watts - High Dynamic Range - Silk Dome Tweeters - Glass Fiber Woofers - Black
| Country | USA |
| Brand | Mounting Dream |
| Manufacturer | Mounting Dream |
| Binding | Electronics |
| ItemPartNumber | MD2380-24K |
| Model | MD2380-24K |
| Warranty | 10 year warranty! |
| Color | Black |
| ReleaseDate | 2019-11-12 |
| Size | 26-55" TV Mount |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 6920138105238 |