Hayabusa T3 LX Leather Boxing Gloves Men and Women for Training Sparring Heavy Bag and Mitt Work - Indigo, 16oz
| Country | USA |
| Brand | IGEYAPA |
| Manufacturer | IGEYAPA |
| ItemPartNumber | GRT8-M1 AC/DC 12V-240V |
| Model | Time Relay GRT8-M1 AC/DC 12V-240V |
| Size | GRT8-M1 AC/DC 12V-240V |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |