Sprogs Heavy-Duty Stackable Standard Size 52"L Daycare Cots for Kids and Toddlers, Stacking Preschool Classroom Kids Cots for Sleeping, Resting, Naptime, Pack of 6, Blue
| Country | USA |
| Brand | Myxekllo |
| Manufacturer | Myxekllo |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| PartNumber | 64mm |
| Model | 64mm |
| Warranty | 1 year |
| Color | Brushed Gold |
| Height | 0.1574803148 |
| Length | 0.8661417314 |
| Weight | 0.78 |
| Width | 0.1574803148 |
| ReleaseDate | 2022-05-14 |
| Size | 64 mm |
| NumberOfItems | 2 |