Ozonics SG-RC600 Replacement Coil for HR600 Ozone Generator | Toolless, Easily Removable and Replaceable | 20% Enhanced Ozone Power for Superior Scent Control
| Country | USA |
| Brand | NEIKO |
| Manufacturer | Ridgerock Tools Inc. |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 20742A |
| Model | 20742A |
| Color | Multicolor |
| Size | 3/8" Drive |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 837013207429 |
| EANs | 0837013207429 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |