Avery Printable Labels with Sure Feed, 2" x 4", Assorted Neon Colors (Green, Magenta, and Yellow), Removable Adhesive, Laser & Inkjet Compatible, 120 Blank Labels Total (6481)
| Country | USA |
| Brand | NEO-TEC |
| Manufacturer | NEO-TEC |
| Binding | Lawn & Patio |
| ItemPartNumber | CST0056A |
| Model | CST0056A |
| Color | Yellow |
| Size | 6x5.5" |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |