Scuf Gaming Vantage Controller Accessories Kit for Enhanced Gameplay, Ergonomically Made, 5 Color Options, Interchangeable Thumbsticks, Trigger Buttons and D-Pad for PlayStation 4 PS4 (White)
| Country | USA |
| Binding | Office Product |
| Brand | NEOUZA |
| Color | Lc-4wbn9 Black on White |
| EAN | 0702373663072 |
| Label | DUOVEC |
| Manufacturer | DUOVEC |
| Model | LC Label 12mm All Colors |
| MPN | LC Label 12mm All Colors |
| PartNumber | LC Label 12mm All Colors |
| Publisher | DUOVEC |
| Studio | DUOVEC |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |