PHYSKOW Rubber Meteor Hammer for Beginners Exercise Ball Chinese Kungfu Traditional Martial Arts Soft Equipment (Rubber Meteor Hammer)
| Country | USA |
| Brand | NESTINGHO |
| Manufacturer | NESTINGHO |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | CT0328EM76QFV6N23H7V |
| Model | CT0328EM76QFV6N23H7V |
| Color | Blue |
| Size | 3.3X2X0.2cm |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |