New FWV30 Genuine OEM Dell Latitude 11 5175 5175 Tablet Full Back Lit Keyboard Docking Station W/ Stylus Portable Internal Battery Mobile Workstation Model K12M
| Country | USA |
| Brand | NEW DAFU |
| Manufacturer | NEW DAFU |
| ItemPartNumber | ND-1/4" Fuel Filter |
| Model | ND-1/4" Fuel Filter |
| Warranty | 6 months |
| Size | 1/4" |
| UnitCount | 2 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |