Container Modification World® - Interior Wood Stud Framing Brackets for Shipping Containers - 10 Pack Bolt On Wall Framing System for Sea Cans & Conex - DIY Container Build Mounting Hardware
| Country | USA |
| Brand | NIUBEE |
| Manufacturer | NIUBEE |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | NBPN-847K |
| Model | NBPN-847K |
| Color | Clear |
| Size | Horizontal 6 Pack 4" x 6" |
| UnitCount | 6 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |