Wall-Mounted Urinal Valve Flush Bathroom Flush Valve Zinc Alloy Strong For Toilet Hand Pressure Flushing Tool
| Country | USA |
| Brand | NIUSIMAN |
| Manufacturer | NIUSIMAN |
| ItemPartNumber | NSMCPRA03A |
| Model | NSMCPRA03A |
| Color | 37Pcs |
| Size | 8mm |
| UnitCount | 38 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |