Alpha Rider Solid 6061-T6 Aluminum Billet Fuel Pickup Gas Pump tank for Yamaha Rhino 660 Carb Models
| Country | USA |
| Brand | Natures Artifacts |
| Manufacturer | NaturesArtifacts |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | na-010 |
| Model | Green Onyx Serving Bowl 6" |
| Color | 6" (Green Onyx) |
| Size | 6" |
| UPCs | 784972948996 |
| EANs | 0784972948996 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |