TraGoods Kitchen Water Splash Guard, Sink Water Splash Proof Retaining Plate with Attached Sucker, Kitchen Dish Washing Baffle Board Household Tools, Lovely bear and panda Household Kitchen tool, 2pcs
| Country | USA |
| Brand | NEIKO |
| Manufacturer | Neiko |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 00339A |
| Model | 00339A |
| Color | Chrome |
| Size | 12" Length |
| UPCs | 816914021303 |
| EANs | 0816914021303 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |