Direct store Parts DA112 Stainless Steel Burner Replacement for Nexgrill, Charmglow, Costco, Kirkland, Permasteel, perfect Glo, Sterling Forge Gas Grill, 16 13/16" long, set of 5
| Country | USA |
| Brand | YOJOCK |
| Manufacturer | YOJOCK |
| ItemPartNumber | YK-HT812A |
| Model | HT812A |
| Color | Black |
| Size | HT812A |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |