New - Microsoft Xbox One Laser Lens - Liteon DG-6M1S-01B (HOP-B150) + Nextec...
| Country | USA |
| Binding | Electronics |
| Brand | Nextec® |
| Color | PS3 Slim Laser (KES-450A) |
| EAN | 0612524722056 |
| Label | Nextec® |
| Manufacturer | Nextec® |
| Model | LYSB00QLA8XA2-ELECTRNCS |
| MPN | KES-450A |
| PartNumber | KES-450A |
| Publisher | Nextec® |
| Studio | Nextec® |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |