New Balance Women's WT410v5 Cushioning Trail Running Shoe
| Country | USA |
| Binding | Shoes |
| Brand | New Balance |
| ClothingSize | 8.5 D US |
| Color | White/Navy |
| Department | womens |
| EAN | 0888546036949 |
| Label | New Balance Footwear |
| Manufacturer | New Balance Footwear |
| Model | WX608V4W |
| MPN | WX608V4W |
| NumberOfItems | 1 |
| PartNumber | WX608V4W |
| Publisher | New Balance Footwear |
| Size | 8.5 W US |
| Studio | New Balance Footwear |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |