MZD8391 66ft 200 LED Outdoor/Indoor Flexible Dimmable Copper Wire String Lights, Waterproof Starry Fairy Lights with Remote Control for Bedroom, Room, Garden, Wedding, Patio, White
| Country | USA |
| Brand | NextDayLabels |
| Manufacturer | NextDayLabels |
| Binding | Office Product |
| ItemPartNumber | NDL-4313-2-3000W |
| Model | NDL-4313-2-3000W |
| Color | White |
| Size | 4" x 3-1/3" - 6 Per Page |
| UPCs | 691017480383 |
| EANs | 0691017480383 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |