Coedody Toddler Girl Dress Flower Summer Fairy Tulle Dress 2T 3T Dresses for Toddler Girls Birthday Outfits Photo Party Wedding
| Country | USA |
| Brand | Nialnant |
| Manufacturer | Nialnant |
| Binding | Kitchen |
| PartNumber | DCT00A |
| Model | DCT00A |
| Color | Black Plaid |
| Height | 0.2 |
| Length | 12 |
| Weight | 0.6393405598 |
| Width | 12 |
| Size | 12 x 12 in - 8PCS |
| NumberOfItems | 8 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |