VideoSecu 150ft HD Security Camera Cable Pre-made All-in-One BNC Video Power Extension Wire Cord with BNC RCA Connectors for 720P 960P 960H CCTV Surveillance Camera DVR System CBHD150 CEI
| Country | USA |
| Binding | Electronics |
| Brand | Night Owl Security |
| Color | white |
| EAN | 0012304286127 |
| Label | Night Owl Security |
| Manufacturer | Night Owl Security |
| Model | CAM-DM924A |
| MPN | CAM-DM924A |
| PartNumber | CAM-DM924A |
| Publisher | Night Owl Security |
| Studio | Night Owl Security |
| Warranty | 1 Year Warranty |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |