Buffalo Games Star Wars The Mandalorian - Snack Time Game, 2 players
| Country | USA |
| Brand | Nilight |
| Manufacturer | Nilight |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | 90894A |
| Model | 90894A |
| Color | 240A with Led Voltage |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840323974189 |
| EANs | 0840323974189 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |