WHITIN Kids Wide Barefoot Shoes for Boys/Girls Pull-On Sneakers Minimalist Wide Toe Box Zero Drop Size 5 Big Kids Walking Athletic Sports Flat Wide Width Tennis Grey 37
| Country | USA |
| Brand | Nilight |
| Manufacturer | Nilight |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | 50146A |
| Model | 50146A |
| Warranty | 2 Year Warranty |
| Color | 36V/48V to 12V 20A 240W |
| ReleaseDate | 2024-04-01 |
| Size | 36V/48V to 12V 20A 240W |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 840323921961 |
| EANs | 0840323921961 |