Wiley Wallaby Licorice 10 Ounce Classic Gourmet Soft & Chewy Australian Cinnamon Licorice Candy Twists, 1 Pack
| Country | USA |
| Brand | NIUBEE |
| Manufacturer | NIUBEE |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | NBPN-838K |
| Model | NBPN-838K |
| Color | Clear |
| Size | 11x14" |
| UnitCount | 3 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |