Bazooka Candy Brands 7 Day Easter Candy Countdown Calendar, Full-Size Surprise Hard Candy Lollipops, Ring Pop, Push Pop, & More Customizable Gift Box for Easter Basket Stuffers
| Country | USA |
| Brand | NIUBEE |
| Manufacturer | NIUBEE |
| Binding | Unknown Binding |
| ItemPartNumber | NBPN-836K |
| Model | NBPN-836K |
| Color | Clear |
| Size | 5x7" |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |