Vintage Christmas Scrapbook Paper: A Collection of 75 Double & Single-Sided Decorative Craft Papers & Sheet Music Designs for DIY Junk Journals, ... Media Art and More (Large Print, 8.5" x 11")
| Country | USA |
| Brand | Noctua |
| Manufacturer | Noctua |
| Binding | Personal Computers |
| ItemPartNumber | NF-S12A PWM CH.BK.S |
| Model | NF-S12A PWM CH.BK.S |
| Warranty | 6 year manufacturer’s warranty |
| Color | Black |
| Size | 120x120x25mm |
| UPCs | 841501110412 |
| EANs | 9010018100419 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |