EDOSTORY 7 in 1 Pikler Indoor Playground Jungle Gym Playset, Wooden Montessori Climber with Slide, Rock Climb Wall, Monkey Bars, Rope Ladder, Climbing Rope and Swing for Kids(Rainbow)
| Country | USA |
| Brand | Noda Horo |
| Manufacturer | 野田琺瑯(Nodahoro) |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | BO-24W |
| Model | BO-24W |
| Color | White |
| Size | 24cm |
| UnitCount | 1 |
| EANs | 4976045311202 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |