1:14 Scale RC Cars for Adults, 60KPH High Speed RC Truggy, 4X4 Off-Road Remote Control Truck, Waterproof Electric Car with 2S Battery, All Terrain RC Vehicle for Snow, Sand, Beach & Rocky Surfaces
| Country | USA |
| Brand | Normcore |
| Manufacturer | Normcore |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 51mm Fits Delonghi / 3 Ears |
| Model | 51mm Fits Delonghi / 3 Ears |
| Color | Black |
| Size | 51mm Fits DeLonghi / 3 Ears |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 788934770564 |
| EANs | 0788934770564 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |