Phineas and Ferb: Agent P’s Top-Secret Joke Book (A Book of Jokes and Riddles)
| Country | USA |
| Brand | Normcore |
| Manufacturer | Normcore |
| Binding | Kitchen |
| PartNumber | 58.5mm Ripple Base |
| Model | 58.5mm Ripple Base |
| Color | White |
| Height | 3.8 |
| Length | 2.3 |
| Width | 2.3 |
| Size | 53.3mm Flat Base |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |