How to Create Innovation: The Ultimate Guide to Proven Strategies and Business Models to Drive Innovation and Digital Transformation
| Country | USA |
| Brand | Normcore |
| Manufacturer | Normcore |
| Binding | Misc. |
| ItemPartNumber | 54mm V2 |
| Model | 54mm V2 |
| Color | Black |
| Size | 54mm |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |