Mens St Patrick's Day Polo Shirt Irish Funny Four Leaf Clover Green Saint Paddy Tee Shirts Golf Top White XL
| Country | USA |
| Brand | Normcore |
| Manufacturer | Normcore |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 58.5mm |
| Model | 58.5mm |
| Color | Black |
| Size | 58.5mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 788934771288 |
| EANs | 0788934771288 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |