GooingTop LED Grow Light, Halo Plant Growing Lamp for Indoor Plants Growth, Full Spectrum Low Light for Small Plants,Timer 4/8/12/18 Hrs & Variable Spectrum White Red Blue,3 Pack
| Country | USA |
| Brand | Normcore |
| Manufacturer | Normcore |
| Binding | Kitchen |
| PartNumber | 58.5mm Titanium Ripple Base |
| Model | 58.5mm Titanium Ripple Base |
| Color | Titanium |
| Height | 3.8 |
| Length | 2.3 |
| Weight | 0.4 |
| Width | 2.3 |
| Size | 58.5mm Ripple Base |
| NumberOfItems | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |