HARMLESS HARVEST Organic Unsweetened Plain Rich & Creamy Coconut Yogurt, 4.4 OZ
| Country | USA |
| Brand | Normcore |
| Manufacturer | Normcore |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | 58.5mm x 0.8mm With Round Hole |
| Model | 58.5mm x 0.8mm With Round Hole |
| Color | Silver |
| Size | 58.5mm x 0.8mm With Round Hole |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |