Sightmark SM26007 Mini Shot Pro Spec with Riser Mount, Green
| Country | USA |
| Brand | Normcore |
| Manufacturer | Normcore |
| Binding | Tools & Home Improvement |
| ItemPartNumber | 58mm |
| Model | 58mm |
| Color | Black |
| Size | 58mm |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 784300331230 |
| EANs | 0784300331230 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |