Reese Robert Beauty Brush Synthetic with Copper Ferrule, Eye Liner
| Country | USA |
| Brand | Nuwave |
| Manufacturer | Nuwave |
| Binding | Kitchen |
| ItemPartNumber | PIC Flex + 9" Fry Pan |
| Model | PIC Flex + 9" Fry Pan |
| Color | Black |
| Size | 9" Fry Pan |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 652185900127 |
| EANs | 0652185900127 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |