Portable T-Shirt Perfect Computer Vibrator LED Light -7 Speed USB Cable Rechargeable Waterproof Wand Massager Design for Bedroom
| Country | USA |
| Brand | AA NATURAL PRODUCTS |
| Manufacturer | Berger Sciences |
| ItemPartNumber | Nyogel 767A |
| Model | Nyogel 767A |
| Size | 25g |
| UnitCount | 1 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |