YQSAVIOR Tablet MTK8768 Octa-CORE 10.1Inch RAM 10GB(4GB+6GB Expand) +64GB ROM+1TB Expandable Computer PC with Case/Keyboard/Mouse, IPS 1280 * 800 Screen, 2+8MP Dual Camera, WiFi, BT, (Black Kit)
| Country | USA |
| Brand | OGRPHY |
| Manufacturer | OGRPHY |
| ItemPartNumber | OG-48V 105AH |
| Model | OG-48V 105AH+M+18A |
| Warranty | 5 Years Warranty |
| Size | 48V 105AH |
| UnitCount | 1 |
| UPCs | 784482929157 |
| EANs | 0784482929157 |
| ReleaseDate | 0000-00-00 |